Türkiye Cumhuriyeti

Hannover Başkonsolosluğu

Başkonsolosluk Tarihi ve Önceki Başkonsoloslarımız


 

 
Baha Özdemir
Başkonsolos (MM)
29.07.1966-01.11.1970
Sacit Somel
Başkonsolos (MM)
01.11.1970-15.11.1974
Oktay Evin
Başkonsolos (MM)
15.11.1974-23.08.1978
Vedat Erkul
Başkonsolos (MM)
22.09.1978-03.01.1983
Acar Germen
Başkonsolos (MM)
01.05.1983-15.11.1987
Erdinç Ulumlu
Başkonsolos (MM)
15.11.1987-14.11.1991
Raşit Gürün
Başkonsolos (MM)
14.11.1991-01.10.1994
Mehmet Emre
Başkonsolos (MM)
01.10.1994-30.09.1998
K. Ahmet Akses
Başkonsolos (MM)
01.10.1998-16.09.2002
E. Birgen Keşoğlu
Başkonsolos (MM)
01.10.2002-31.08.2005
Hakan Aytek
Başkonsolos (MM)
01.09.2005-31.10.2007
Aydın İlhan Durusoy
Başkonsolos (MM)
01.11.2007-01.12.2010
Tunca Özçuhadar
Başkonsolos (MM)
15.12.2010-13.01.2013
Mehmet Günay
Daire Başkanı (MM)
31.01.2013-15.02.2017